Praca

Obecnie nie prowadzimy naboru na żadne stanowiska.

Firma K&K Trade Hubert Koszarny z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko:

DYREKTOR HANDLOWY

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów z branży budowlanej i budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami,
  • Dbałość o wizerunek firmy poprzez uczestnictwo w działaniach marketingowych,
  • Analiza bieżącej sytuacji w branży budowlanej i poszukiwanie możliwości rozwoju firmy.

Wymagania:

  • Potwierdzona sukcesami umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • Wykształcenie średnie /wyższe,
  • Znajomość specyfiki branży budowlanej,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Dużą niezależność i samodzielność w pracy,
  • Niezbędne narzędzia m.in. telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) bezpośrednio za pomocą olx-a, wraz z następującą klauzulą:

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K&K Trade Hubert Koszarny z siedzibą w Ostrzeszowie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Dyrektor Handlowy. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K&K Trade Hubert Koszarny z siedzibą w Ostrzeszowie w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w K&K Trade Hubert Koszarny, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone. Przyjmuję do wiadomości, że am, że zostałem poinformowany, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia mojego zgłoszenia pod uwagę w innych przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Ponadto informujemy, że:

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest K&K Trade Hubert Koszarny z siedzibą w Ostrzeszowie pod adresem ul. Sportowa 6a, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Realizacja: MATmedia - Tworzenie stron www