Elewacje z blach perforowanych

Żeby dodać projektowanemu obiektowi charakteru, sprawić, by wyglądał nowocześnie i elegancko jednocześnie, warto zdecydować się na blachy perforowane. Obecnie rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością, a blachy perforowane przy elewacjach stosuje się tak samo przy obiektach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, halach sportowych, blokach mieszkalnych, jak również i przy jednorodzinnych domach.

Blachy perforowane na elewacjach spełniają nie tylko funkcję estetyczną. Taki typ wykończenia nie tylko wygląda nowocześnie i jest trwały, ale również fantastycznie komponuje się z innymi materiałami. Świetnym kontrastem jest połączenie blachy perforowanej i drewna, kamienia czy nawet szkła. Blacha doskonale prezentuje się też solo, a różne wzory perforacji mogą tylko dodać uroku elewacji.

Blachy perforowane na elewacje  wykonywane są z różnych materiałów. Mogą się Państwo zdecydować na blachę aluminiową, kwasoodporną, nierdzewną, ocynkowaną, stalową lub miedzianą.

Blachy perforowane na elewacje są zazwyczaj plastyczne, z powodzeniem można kłaść je nawet na nierównych powierzchniach. Dobrze sprawdzają się też na załamaniach ścian i radzą sobie z trudnymi powierzchniami krzywoliniowymi.

Materiał

Aluminium
Stal
Stal nierdzewna
Ocynk ogniowy
Miedź
Tytancynk

Realizacja: MATmedia - Tworzenie stron www